Hey! Summerfest 2021 is happening September 2-4, 9-11, and 16-18. (There are also three amphitheater-only “Wednesday Kick-Off Concerts.”) Get your tickets HERE. Check out the full Summerfest lineup below:

WEDNESDAY, SEPTEMBER 1

American Family Insurance Amphitheater
Green Day + Fall Out Boy + Weezer @ 5:30 p.m.

THURSDAY, SEPTEMBER 2

American Family Insurance Amphitheater
Luke Bryan + Dylan Scott @ 7:30 p.m.

BMO Harris Pavilion
Starlifter – USAF Band Of Mid-America @ 2 p.m.
Riley’s L.A. Guns @ 4 p.m.
Vixen @ 6 p.m.
Bad Boy @ 8 p.m.
REO Speedwagon @ 10 p.m.

Briggs & Stratton Big Backyard
Alex Wilson Band @ 12 p.m.
Reverend Raven & The Chain Smokin’ Alter Boys ft. Westside Andy On Harmonica @ 2 p.m.
Ozomatli @ 4 p.m.
Almighty Vinyl @ 6 p.m.
KIX @ 8 p.m.
Queensrÿche @ 10 p.m.

Generac Power Stage
Listening Party @ 12 p.m.
SACRED @ 2 p.m.
KennyHoopla @ 4 p.m.
Almost Monday @ 6 p.m.
Miloe @ 8 p.m.
Cold War Kids @ 10 p.m.

JoJo’s Martini Lounge
Alyssia Dominquez @ 1 p.m.
Geoff Landon And Friends @ 4 p.m.
The Cougars @ 8 p.m.

Johnson Controls World Soundstage
The Imaginaries @ 12:30 p.m.
The Wildwoods @ 3 p.m.
PHANGS @ 4:15 p.m.
Emily Blue @ 5:30 p.m.
You Win !!! @ 6:45 p.m.
Fousheé @ 8 p.m.
DJ Bizzon @ 10 p.m.
DJ Whyte Nite @ 10:30 p.m.

Klement’s Sausage & Beer Garden
Barb Stephan And Peter Mac @ 12 p.m.
Frogwater @ 2 p.m.
Spike And April @ 5 p.m.
Robin Pluer And The R&B Coquettes @ 7 p.m.

Miller Lite Oasis
Superfly @ 12 p.m.
Crystal Knives @ 2 p.m.
MISSIO @ 4 p.m.
Phantoms DJ Set @ 6 p.m.
Jai Wolf DJ Set @ 8 p.m.
Big Wild @ 10 p.m.

Uline Warehouse
Early James @ 1 p.m.
Robert Randolph And The Family Band @ 4 p.m.
Steepwater Band @ 6 p.m.
Jackie Venson @ 8 p.m.
Blackberry Smoke @ 10 p.m.

UScellular Connection Stage
V-Funk @ 12 p.m.
Christopher’s Project @ 2 p.m.
Third Coast Bluegrass @ 3 p.m.
Kurtis Blow @ 4 p.m.
Brandis Frater a.k.a. Mr. New York @ 5 p.m.
Unusual Demont @ 6 p.m.
Joe Jordan And The Soul Trio @ 8 p.m.
T-Pain @ 10 p.m.

FRIDAY, SEPTEMBER 3

American Family Insurance Amphitheater
Chance The Rapper + 24kGoldn, Teezo Touchdown, DJ Oreo @ 7:30 p.m.

BMO Harris Pavilion
Respect! A Tribute To The Queen Of Soul @ 2 p.m.
Yola @ 4 p.m.
Sky McCreery @ 6 p.m.
Abby Jeanne 7:30 p.m.
Leon Bridges @ 9:30 p.m.

Briggs & Stratton Big Backyard
Craig Omick’s Third Coast Grooves @ 12 p.m.
The First Wave @ 2 p.m.
PriMary @ 4 p.m.
Annabella’s Bow Wow Wow @ 6 p.m.
Men Without Hats @ 8 p.m.
Berlin @ 9:45 p.m.

Generac Power Stage
Heaven & Hell @ 12 p.m.
Big Bang Theory @ 2 p.m.
Better Than Ezra @ 4 p.m.
American Bandit @ 6 p.m.
Spirit Box @ 8 p.m.
Falling In Reverse @ 10 p.m.

JoJo’s Martini Lounge
Scott Meissner @ 1 p.m.
The Playlist @ 4 p.m.
The LoveMonkeys @ 8 p.m.

Johnson Controls World Soundstage
Running In Rain @ 12:05 p.m.
Alley Katz @ 12:30 p.m.
Vegan Steakhouse @ 12:55 p.m.
You Got The Message @ 1:20 p.m.
What We Once Had @ 1:45 p.m.
Flying Fuzz @ 2:10 p.m.
Skylar Love @ 3 p.m.
Emmett Mulrooney @ 4:15 p.m.
LO/ST @ 5:30 p.m.
Victoria Canal @ 6:45 p.m.
Guster @ 8 p.m.
DJ E.Rich @ 10 p.m.

Klement’s Sausage & Beer Garden
Annie B & Jahmes @ 12 p.m.
Funky Chemist @ 2 p.m.
Pete Nuemer @ 5 p.m.
Brian Dale Band @ 7 p.m.

Miller Lite Oasis
Rocket Cat @ 12 p.m.
Johnny Fury Band @ 1:30 p.m.
Grace Weber @ 3:30 p.m.
Taylor Bennett @ 5 p.m.
DJ Stevie J @ 6:30 p.m.
DJ Shawna @ 8 p.m.
Vo Williams @ 9 p.m.
DJ Diesel (SHAQ!) @ 10 p.m.

Uline Warehouse
11.One Louder @ 1 p.m.
KB & The Dungarees @ 3 p.m.
North Coast Orchestra @ 4 p.m.
Night Ranger @ 6:30 p.m.
Phil Vassar @ 8 p.m.

UScellular Connection Stage
Jay Stulo @ 12 p.m.
The Velveetatones @ 2 p.m.
Tenille Arts @ 4 p.m.
King Calaway @ 6 p.m.
Reyna Roberts @ 8 p.m.
Chris Janson @ 10 p.m.

SATURDAY, SEPTEMBER 4

American Family Insurance Amphitheater
Twenty One Pilots + Mob Rich @ 7:30 p.m.

BMO Harris Pavilion
Bobby Way And The Fabulous Wayouts @ 2 p.m.
John Waite @ 4 p.m.
Bad Medicine @ 6 p.m.
Steely Dane @ 8 p.m.
STYX @ 9:30 p.m.

Briggs & Stratton Big Backyard
Eric Look Band @ 12 p.m.
The Incorruptibles @ 2 p.m.
Willy Porter @ 4 p.m.
Pat McCurdy @ 6 p.m.
Harper And Midwest Kind @ 8 p.m.
Shaggy @ 9:45 p.m.

Generac Power Stage
Black Star Drum Line @ 12 p.m.
Eve 6 @ 2 p.m.
Avenues @ 4 p.m.
City Of The Weak @ 6 p.m.
Spanish Love Songs @ 8 p.m.
Rise Against @ 10 p.m.

JoJo’s Martini Lounge
Ben Stueve @ 1 p.m.
GrooveLine @ 4 p.m.
The Toys @ 8 p.m.

Johnson Controls World Soundstage
The Recovery @ 12:05 p.m.
The Public @ 12:30 p.m.
The Main Characters @ 12:55 p.m.
Just Jonas @ 1:20 p.m.
Venganza @ 1:45 p.m.
Sugar High @ 2:10 p.m.
Tommy Odetto @ 3 p.m.
Vella @ 4:15 p.m.
Tyler Boone @ 5:30 p.m.
JD McPherson @ 6:45 p.m.
Drive By Truckers @ 8 p.m.
Moses @ 10 p.m.
Peter Pancake @ 10:30 p.m.

Klement’s Sausage & Beer Garden
MC Smith & John Minard @ 12 p.m.
Cache Milwaukee @ 2 p.m.
Harmonious Wail @ 5 p.m.
Senri Oe @ 7 p.m.

Miller Lite Oasis
Left On Sunset @ 12 p.m.
Cannons @ 4 p.m.
Gilligan Moss @ 6 p.m.
DJ Gemini Gilly @ 6:30 p.m.
Zed Kenzo @ 8 p.m.
Flo Rida @ 10 p.m.

Uline Warehouse
Past Curfew @ 1 p.m.
Bel Airs @ 3 p.m.
Substitute: Tales From The Who @ 4:30 p.m.
Shinyribs @ 6 p.m.
Black Belt Theatre @ 8 p.m.
Vince Neil of Mötley Crüe @ 9:45 p.m.

UScellular Connection Stage
Jonny T-Bird & The MPs @ 12 p.m.
Ken Saydak Band @ 2 p.m.
Blanco Brown @ 4 p.m.
Chayce Beckham @ 6 p.m.
Yung Bleu @ 10:15 p.m.

WEDNESDAY, SEPTEMBER 8

American Family Insurance Amphitheater
Jonas Brothers + Kelsea Ballerini, Spencer Sutherland @ 7 p.m.

THURSDAY, SEPTEMBER 9

American Family Insurance Amphitheater
Chris Stapleton + Sheryl Crow @ 7:30 p.m.

BMO Harris Pavilion
Boomer Nation @ 2 p.m.
Soul Asylum @ 4 p.m.
The WhiskeyBelles @ 6 p.m.
Ronnie Nyles @ 8 p.m.
Joan Jett And The Blackhearts @ 9:30 p.m.

Briggs & Stratton Big Backyard
Los 3 Amigos @ 12 p.m.
Abraxas @ 2 p.m.
Third World @ 4 p.m.
Victor Manuel Campos @ 6 p.m.
J. Torres @ 8 p.m.
El Gran Combo @ 10 p.m.

Generac Power Stage
The Blues Disciples @ 12 p.m.
Leroy Airmaster With Junior Brantley @ 2 p.m.
DJ Jazzy Jeff @ 4 p.m.
Niko Rubio @ 5:30 p.m.
Tai Verdes @ 6:45 p.m.
Alexander 23 @ 8 p.m.
Quinn XCII @ 10:15 p.m.

JoJo’s Martini Lounge
Eric Diamond as Neil Diamond @ 1 p.m.
Driftwood @ 4 p.m.
Eddie Butts Band @ 8 p.m.

Johnson Controls World Soundstage
Bad Habitz @ 12:30 p.m.
The Zach Pietrini Band @ 3 p.m.
Lauren Calve @ 4:15 p.m.
Tae & The Neighborly @ 5:30 p.m.
Peter Mulvey & SistaStrings @ 6:45 p.m.
Ani DiFranco @ 8 p.m.
DJ Shawna @ 10 p.m.

Klement’s Sausage & Beer Garden
Jon Rouse @ 12 p.m.
Sigmund Snopek @ 2 p.m.
Pangaea @ 5 p.m.
Vivo @ 7 p.m.

Miller Lite Oasis
A Friend Called Fire @ 12 p.m.
Sunspot @ 2 p.m.
Everclear @ 4 p.m.
grandson @ 6 p.m.
K. Flay @ 8 p.m.
Coheed And Cambria @ 10 p.m.

Uline Warehouse
Look Sharp! @ 1 p.m.
Armchair Boogie @ 3 p.m.
Hotel California / A Salute To The Eagles @ 4:30 p.m.
Them Coulee Boys @ 6:30 p.m.
Chicken Wire Empire @ 8 p.m.
Greensky Bluegrass @ 9:45 p.m.

UScellular Connection Stage
Greatest Hits Band @ 12 p.m.
Kenneth Brian Band @ 2 p.m.
Kentucky Headhunters @ 4 p.m.
Southbound @ 6 p.m.
Johnny Wad @ 8 p.m.
George Thorogood & The Destroyers @ 9:30 p.m

FRIDAY, SEPTEMBER 10

American Family Insurance Amphitheater
Zac Brown Band + Gabby Barrett @ 7:30 p.m.

BMO Harris Pavilion
Spiders From Milwaukee – Music Of David Bowie @ 2 p.m.
Jefferson Starship @ 4 p.m.
Joe 2.0 @ 6 p.m.
U2 Zoo @ 8 p.m.
Goo Goo Dolls @ 9:30 p.m.

Briggs & Stratton Big Backyard
Jim Hudson @ 12 p.m.
Reilly @ 1:30 p.m.
H2-OH @ 4 p.m.
Spoof Fest @ 6 p.m.
Spoof Fest @ 8 p.m.
O.A.R. @ 9:45 p.m.

Generac Power Stage
Funkee JBeez @ 12 p.m.
KIC Reunion @ 2 p.m.
CalenRaps @ 4 p.m.
DJ Devast8 @ 5 p.m.
Sophia Messa @ 6 p.m.
JAHMED @ 8 p.m.
G-Eazy @ 10:15 p.m.

JoJo’s Martini Lounge
SuperDave @ 1 p.m.
Breaking Cadence @ 4 p.m.
Totally Neon @ 8 p.m.

Johnson Controls World Soundstage
Throwback Stereo @ 12:30 p.m.
Shonn Hinton @ Shotgun @ 3 p.m.
Quinn Sullivan @ 4:15 p.m.
Gina Brooklyn @ 5:30 p.m.
TORRES @ 6:45 p.m.
Jade Bird @ 8 p.m.
Fortune @ 10 p.m.
Lady D @ 10:45 p.m.

Klement’s Sausage & Beer Garden
Milwaukee Jazz Institute Ensemble @ 12 p.m.
Boney Fingers @ 2 p.m.
Wade Fernandez @ 5 p.m.
Wait For Morning @ 7 p.m.

Miller Lite Oasis
Water Street Jacks @ 12 p.m.
Milquetoast & Co. @ 2 p.m.
Sugarhill Gang @ 4 p.m.
Grandmaster Melle Mel & Scoropio And The Furious Five @ 6 p.m.
Trapper Schoepp @ 8 p.m.
Wilco @ 9:45 p.m.

Uline Warehouse
Pacific @ 1 p.m.
Sub-Radio @ 3 p.m.
Jesse McCartney @ 4:30 p.m.
Michael Winslow + Marc “Skippy” Price – Revenge Of The ’80s @ 6:30 p.m.
Camilla Cleese + Mindy Rickles – Daughters Of Comedy @6:30 p.m.
Raine Stern @ 8 p.m.
Lindsey Stirling @ 10 p.m.

UScellular Connection Stage
Dianna Jone @ 12 p.m.
Liam Ford Band @ 2 p.m.
Maddie & Tae @ 4 p.m.
Tyler Farr @ 6 p.m.
DJay Mando @ 7 p.m.
Rodney Poe @ 8 p.m.
Nelly @ 10 p.m.

SATURDAY, SEPTEMBER 11

American Family Insurance Amphitheater
Dave Chappelle @ 7:30 p.m.

BMO Harris Pavilion
The Cuz @ 2 p.m.
Betty Who @ 4 p.m.
Frédéric Yonnet @ 6 p.m.
REYNA @ 8 p.m.
Kesha @ 10:15 p.m.

Briggs & Stratton Big Backyard
School Of Rock – Shorewood @ 12 p.m.
Brett Newski & The No Tomorrow @ 2 p.m.
Toad The Wet Sprocket @ 4 p.m.
The Gufs @ 6 p.m.
The Weather Station @ 8 p.m.
Manchester Orchestra @ 10 p.m.

Generac Power Stage
Military Appreciation Day Ceremony @ 3 p.m.
Iration @ 4 p.m.
Iya Terra @ 6 p.m.
311 @ 9:45 p.m.

JoJo’s Martini Lounge
Jake Warne @ 1 p.m.
Marcell Of The Rhythm Kings @ 4 p.m.
Rhythm Kings @ 8 p.m.

Johnson Controls World Soundstage
Litmus Vinyl @ 12:30 p.m.
Hunter Cross @ 3 p.m.
Phillip Michael Scales @ 4:15 p.m.
Naia Izumi @ 5:30 p.m.
Klassik @ 6:45 p.m.
Tank & The Bangas @ 8 p.m.
DJ Gemini Gilly @ 10 p.m.
DJ DRiPSweat @ 10:30 p.m.

Klement’s Sausage & Beer Garden
Jim Olschmidt & Steve Cohen @ 12 p.m.
Big Al Dorn @ 2 p.m.
Mighty Ms. Erica And The Sound Production @ 5 p.m.
Johnny Burgin @ 7 p.m.

Miller Lite Oasis
The Screamin’ Cucmbers @ 12 p.m.
Jay Matthes @ 2 p.m.
Willow Hill @ 4 p.m.
Bobby Friss @ 6 p.m.
Jackson Michaelson @ 8 p.m.
Brett Eldredge @ 10 p.m.

Uline Warehouse
The Gingers @ 1 p.m.
The Gelheads @ 3 p.m.
Filter @ 4:30 p.m.
Living Colour @ 6:30 p.m.
Hinder @ 8 p.m.
Buckcherry @ 9:45 p.m.

UScellular Connection Stage
Dirty Deuce @ 12 p.m.
Altered Five Blues Band @ 2 p.m.
Reverend Peyton’s Big Damn Band @ 4 p.m.
Nikhil Korula Band @ 6 p.m.
Koch Marshall Organ Trio @ 8 p.m.
ZZ Top @ 9:30 p.m.

WEDNESDAY, SEPTEMBER 15

American Family Insurance Amphitheater
Dave Matthews Band @ 7:30 p.m.

THURSDAY, SEPTEMBER 16

American Family Insurance Amphitheater
Megan Thee Stallion + Polo G @ 7:30 p.m.

BMO Harris Pavilion
Direct Supply – Golden Idols @ 12 p.m.
St. Oshun @ 2 p.m.
Tower Of Power @ 4 p.m.
Derrick Procell & The Redeemers @ 6 p.m.
Reignwolf @ 8 p.m.
Dropkick Murphys @ 9:30 p.m.

Briggs & Stratton Big Backyard
Doo-Wop Daddies Gold @ 12 p.m.
The Grass Roots @ 2 p.m.
GGOOLLDD @ 4 p.m.
Valerie Lighthart @ 6 p.m.
World’s First Cinema @ 8 p.m.
Fitz And The Tantrums @ 10 p.m.

Generac Power Stage
Geoff Landon Show @ 12 p.m.
Cathy Grier And The Troublemakers @ 2 p.m.
Masked Wolf @ 4 p.m.
LUXI @ 5 p.m.
Dot @ 6:30 p.m.
Amtrac @ 8 p.m.
Diplo @ 9:45 p.m.

JoJo’s Martini Lounge
SuperDave @1 p.m.
Dirty Boogie @ 4 p.m.
76 Juliet @ 8 p.m.

Johnson Controls World Soundstage
Stephen Cooper & The Nobody Famous @ 12:30 p.m.
Eyedress @ 3 p.m.
Fishbone @ 4:15 p.m.
KASE @ 5:45 p.m.
Caley Conway @ 6:45 p.m.
Spin Doctors @ 8 p.m.
Treat Yo Self @ 10 p.m.

Klement’s Sausage & Beer Garden
Neil Davis Quartet @ 12 p.m.
The Stephen Hull Experience @ 2 p.m.
Mrs. Fun @ 5 p.m.
The Group @ 7 p.m.

Miller Lite Oasis
Titan Fun Key @ 12 p.m.
Twan Mack @ 2 p.m.
Big Daddy Kane @ 4 p.m.
DJ DRiPSweat @ 5 p.m.
Daydream Masi @ 6 p.m.
Vincent Van Great @ 8 p.m.
Ludacris @ 9:45 p.m.

Uline Warehouse
The Noize @ 1 p.m.
Paper Holland @ 3 p.m.
Spin Doctors @ 4:30 p.m.
Versio Curs @ 6:30 p.m.
Artikal Sound System @ 8 p.m.
Dirty Heads @ 9:30 p.m.

UScellular Connection Stage
Bonn E Maiy @ 12 p.m.
Fire On High @ 2 p.m.
Elizabeth Lyons @ 4 p.m.
Thompson Square @ 6 p.m.
Jimmie Allen @ 8 p.m.
Jordan Davis @ 10 p.m.

FRIDAY, SEPTEMBER 17

American Family Insurance Amphitheater
Miley Cyrus + Wiz Khalifa @ 7:30 p.m.

BMO Harris Pavilion
Love, Peace And Soul @ 2 p.m.
Ohio Players @ 4 p.m.
The Terry Sims Band @ 6 p.m.
TommyGunn And Fast Company @ 8 p.m.
Charlie Wilson @ 9:30 p.m.

Briggs & Stratton Big Backyard
Thriftones @ 12 p.m.
Hell On Heels @ 2 p.m.
Candlebox @ 4 p.m.
Cerfus Project @ 6 p.m.
5 Card Studs @ 8 p.m.
Psychedelic Furs @ 9:30 p.m.

Generac Power Stage
TLE/Top 10 @ 12 p.m.
AhVantSou w/ Katt Webb, Rai Hudson, Sandra Soul, Wikkedness @ 2 p.m.
Blu DeTiger @ 4 p.m.
Ekoh @ 6 p.m.
WebsterX @ 6:30 p.m.
Kid Cut Up @ 8 p.m.
Run The Jewels @ 10:15 p.m.

JoJo’s Martini Lounge
SuperDave @ 1 p.m.
Panic Station @ 4 p.m.
Cold Sweat And The Brew City Horns @ 8 p.m.

Johnson Controls World Soundstage
The Oxleys @ 12:30 p.m.
Maxwell James @ 3 p.m.
Carolyn Miller @ 4:15 p.m.
The Keystones @ 5:30 p.m.
Michigander @ 6:45 p.m.
Future Islands @ 8 p.m.
Jayx @ 10 p.m.

Klement’s Sausage & Beer Garden
Gene Gruber @ 12 p.m.
Jackie Brown @ 2 p.m.
Lil Rev And Jawbone Jimmy @ 5 p.m.
3D – The DeBraal Brothers @ 7 p.m.

Miller Lite Oasis
The Orphan The Poet @ 12 p.m.
Letdown @ 2 p.m.
Joywave @ 4 p.m.
Joan @ 6 p.m.
Claud @ 8 p.m.
Bleachers @ 10 p.m.

Uline Warehouse
Random Maxx @ 1 p.m.
Kitty Soft Paw @ 3 p.m.
Mother Mother @ 4:30 p.m.
Velvet Starlings @ 6:30 p.m.
Dead Sara @ 8 p.m.
The Struts @ 9:45 p.m.

UScellular Connection Stage
Haley Grace & The Rebels @ 12 p.m.
Rebecca And The Grey Notes @ 2 p.m.
Madison County @ 4 p.m.
Nora Collins @ 6 p.m.
Ray Fulcher @ 8 p.m.
Jake Owen @ 10 p.m.

SATURDAY, SEPTEMBER 18

American Family Insurance Amphitheater
Guns N’ Roses + MammothWVH ft. Wolfgang Van Halen @ 6 p.m.

BMO Harris Pavilion
Rockonsin @ 2 p.m.
The Heavy Hours @ 4 p.m.
Fancy Hagood @ 6 p.m.
Neal Francis @ 8 p.m.
Black Pumas @ 9:30 p.m.

Briggs & Stratton Big Backyard
Jessie Marie & The Rippers @ 12 p.m.
CAM @ 4 p.m.
Derek Joseph @ 6 p.m.
Dillon Carmichael @ 8 p.m.
Scotty McCreery @ 10 p.m.

Generac Power Stage
FBI And The Untouchable Horns @ 12 p.m.
Mascot Theory @ 2 p.m.
The Lemonheads @ 4 p.m.
JEFF The Brotherhood @ 6 p.m.
Thurston Moore @ 8 p.m.
The Flaming Lips @ 9:45 p.m.

JoJo’s Martini Lounge
Mission Accomplished @ 1 p.m.
The Cheap Shots @ 8 p.m.

Johnson Controls World Soundstage
Doozey @ 12:30 p.m.
Holy Pinto @ 3 p.m.
Fuzzysurf @ 4:15 p.m.
SUSU @ 5:30 p.m.
The Moon City Masters @ 6:45 p.m.
Sheila E. @ 8 p.m.
DJ Doc B @ 9:30 p.m.

Klement’s Sausage & Beer Garden
Jon Dietz & The Twin Lakes Trio @ 12 p.m.
Bryan O’Donnell @ 3:30 p.m.
Steve Meisner Polka Band @ 7 p.m.

Miller Lite Oasis
In The Know @ 12 p.m.
De La Buena @ 2 p.m.
De La Luz @ 4 p.m.
DJ Kenny Perez @ 5:30 p.m.
Browns Crew @ 6 p.m.
Gego y Nony @ 8 p.m.
Lunay @ 10:15 p.m.

Uline Warehouse
Hungry Williams @ 1 p.m.
Paul Cebar Tomorrow Sound @ 2:30 p.m.
Galactic ft. Anjelika Jelly Joseph @ 4:40 p.m.
Day Tvvo @ 6:30 p.m.
Kesley Bou @ 8 p.m.
Neon Trees @ 10 p.m.

UScellular Connection Stage
Flying Fuzz @ 12 p.m.
Negative/Positive @ 12:50 p.m.
Something To Do @ 2 p.m.
Poi Dog Pondering @ 4 p.m.
Gabe Burdulis @ 6 p.m.
Beatallica @ 8 p.m.
Turkuaz ft. Jerry Harrison & Adrian Belew @ 9:30 p.m.

Exclusive articles, podcasts, and more. Support Milwaukee Record on Patreon.


RELATED ARTICLES

Summerfest 2021 moving to three weekends in September

Another list of summer festivals that are either canceled or still on (for now)

About The Author

Co-Founder and Editor

Matt Wild weighs between 140 and 145 pounds. He lives on Milwaukee's east side.

X